O firmie

Specjalizujemy się w produkcji, dorabianiu, odtwarzaniu, drukowaniu i grawerowaniu tabliczek znamionowych, znaków firmowych, identyfikatorów oraz oznaczeń dla producentów pojazdów, przyczep, maszyn rolniczych, urządzeń i wszelkich instalacji technologicznych.

Firma Graw Net została założony w 2006 roku jako firma handlowa. Jednak w 2012 roku rozpoczęliśmy produkcję tabliczek znamionowych z aluminium o wysokiej jakości. W ciągu kolejnych lat rozszerzyliśmy swoją ofertę, oferując produkty z mosiądzu, stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych. Obecnie posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie produkcyjne i bardzo duży park maszynowy, który stale unowocześniamy.

Oferujemy usługi grawerowania i druku na niemal wszystkich dostępnych materiałach oraz usługę projektowania grafiki tabliczek. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach, takich jak przemysł, transport, budownictwo, reklama, medycyna i wiele innych.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby każde zamówienie zostało zrealizowane na najwyższym poziomie. Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Produkty i usługi naszej firmy cieszą się uznaniem wśród klientów, którzy zawsze wracają do nas z kolejnymi zamówieniami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasz zespół

Michał Fliszkiewicz - Właścicel

Entuzjasta zdrowego stylu życia, sportowiec, miłośnik górskich wędrówek oraz jazdy na rowerze. Na co dzień spotkać go można nie tylko za biurkiem, ale również na trasie maratonu, runmageddonu czy ścigającego się na quadzie.

Iwa Wiśniewska - Opiekun Klienta

Konsekwentna realistka, z wykształcenia filozof i projektantka. Lubi słuchać i opowiadać historie, śpiewa i gra. Kocha teatr i filmy kostiumowe, a także polowanie i gotowanie. Uprawia ogrodnictwo, tworzy, dzierga i szyje. Jest szczęśliwą i spełnioną kobietą, żoną oraz mamą czwórki dzieci. Zawsze uśmiechnięta.

Izabela Murawska - Grafik
Katarzyna Zieja - Marketing i e-commerce

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Kreatywna i błyskotliwa, z niekończącymi się pokładami nowych pomysłów i rozwiązań. Nie pozwala nam osiąść na laurach, nieustannie kreśląc nowe kierunki rozwoju. Prywatnie pasjonatka jazdy na rowerze i górskich wędrówek. W wolnych chwilach uwielbia eksperymentować w kuchni i rozwijać swoje umiejętności kulinarne.